Ukentlige møter med kommunen

31.01.2025
Det er mye som skjer, og mange saker å holde rede på om dagen.
Derfor har Wivi-Ann og Linn ukentlig møter med næringssjef Ingar Vaskinn og kommunalsjef strategi, omdømme og næringsutvikling Håvard Fossbakken.

Kongsberg Næringsforum har lagt opp til et meget høyt aktivitetsnivå i 2025, og det er mange møteplasser og konferanser som skal avholdes i løpet av året.  De ukentlige møtene med kommunen handler i første omgang om å holde hverandre oppdatert og dra synergier av hverandres arbeid.
 

Enorm aktivitet i Team Kongsberg

Det er så vanvittig mye som skjer i byen nå, og dette påvirker hverandres tiltak for å nå felles mål – at vi er helt avhengig av å holde hverandre oppdatert, sier Fossbakken.
 
Hver onsdag møtes gjengen på fire, mens de holder kontakten gjennom hele uka.  - Vi ringes nesten daglig.  Det er enorm aktivitet i Team Kongsberg om dagen, og vi er så heldige å få lov til å koordinere mye av denne aktiviteten, sier Fossbakken.
Ukentlige møter med kommunen
Håvard Fossbakken og Ingar Vaskinn tropper trofast opp hos KNF hver onsdag :)